Hotels
Guide
Cruises
Hotels Tours Cruises Deals Guide
Home Travel Assistant Groups reserve

OTELLERE INTERNET TANITIM IMKANLARI

Our philosophy is to present our visitors touristic services, and accomodations of the best quality, most suitable for their budgets, and to guarantee them maximum satisfaction during their vacations. 

Hotels, who would like to be listed and presented on our website, contact us! You can benefit from over 30.000 visitors a month, who are potential customers to your hotels during their vacations in Turkey.

TWARP (http://www.twarp.com), 1995’ten günümüze dek internet üzerinde Türkiye’yi turistik yönüyle tanıtan ve de ülkemize gelmek isteyen yabancı ziyaretçilere, gerek acentalarla gerekse otellerle yapmış olduğu internet tanıtım anlaşmalarıyla, alacakları servisler için web ortamında rezervasyon imkanı sağlayan, Türkiye’nin bir numaralı internet turizm tanıtım sitesidir.

TWARP otel ve tur sayfaları, şu anda dünyaca en önde gelen gibi arama motorlarında “hotel turkey”, “travel turkey”, “tour turkey” anahtar kelimeleri ile arama yapıldığında sonuçlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Sitemize dünyaca ünlü CNN.com web sitesinden link verilmiş ve Amerika’nın önde gelen gazetelerinden biri olan Miami Herald’da sitemizden bahsedilmiştir. Yerel basında da sitemizi tanıtıcı yazılar yer almıştır.  Sitemizi ayda 30.000’in üzerinde kişi ziyaret ediyor ve 150.000’e yakın sayfamız görüntüleniyor.

Otellere Internet Tanıtım İmkanları:

Otelinizi, ya da Apartınızı, popüler ve tavsiye edilen bir web sitesinde sunmak ister misiniz? Şu ana dek pek çok otel yöneticisi otelini onbinlerce ziyaretçiye sunup, birçoğunu ağırlamakla kalmadılar, aynı zamanda sitemiz aracılığıyla eşsiz bir tanıtım kanalından otellerini dünyaya duyurmuş ve meşhur etmiş oldular.

Felsefemiz, internette bulunan en kaliteli, güvenilir ve de fiyat açısından en cazip servislerin,  yurtdışından gelecek ziyaretçilere tanıtılmasını sağlamaktır. 

Otelinizde müşterilerinizi memnun ediyorsanız ve odalarınızı, piyasaya göre çok iyi fiyatlarla sağlayabiliyorsanız, bizimle temasa geçiniz, otelinizi tanıtalım.

Copyright © 1995-2005 Elektronik Bilgi Bilgisayar Ltd. Co. Contact Us
Terms of Use | Legal Disclaimer | Privacy