On the internet since 1995!

ACENTALARA INTERNET TANITIM İMKANLARI

Home

Hotels

Tours

Cruises

Guide

Travel Assistant

Groups

Hot Deals!

Our philosophy is to present our visitors touristic services, and accomodations of the best quality, most suitable for their budgets, and to guarantee them maximum satisfaction during their vacations. 

Travel Agencies, who would like to present their services on our website, contact us! You can benefit from over 30.000 visitors a month, who are potential customers to your services during their stays in Turkey.

TWARP (http://www.twarp.com), 1995’ten günümüze dek internet üzerinde Türkiye’yi turistik yönüyle tanıtan ve de ülkemize gelmek isteyen yabancı ziyaretçilere, gerek acentalarla gerekse otellerle yapmış olduğu internet tanıtım anlaşmalarıyla, alacakları servisler için web ortamında rezervasyon imkanı sağlayan, Türkiye’nin bir numaralı internet turizm tanıtım sitesidir.

TWARP otel ve tur sayfaları, şu anda dünyaca en önde gelen gibi arama motorlarında “hotel turkey”, “travel turkey”, “tour turkey” anahtar kelimeleri ile arama yapıldığında sonuçlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır. Sitemize dünyaca ünlü CNN.com web sitesinden link verilmiş ve Amerika’nın önde gelen gazetelerinden biri olan Miami Herald’da sitemizden bahsedilmiştir. Yerel basında da sitemizi tanıtıcı yazılar yer almıştır.  Sitemizi ayda 30.000’in üzerinde kişi ziyaret ediyor ve 150.000’e yakın sayfamız görüntüleniyor.

Seyahat Acentalarına Internet Tanıtım İmkanları:

Servislerinizi (Anlaşmalı otelleriniz, düzenlediğiniz turlar, bilet hizmetleriniz, vb.) internette ün salmış ve yüksek kullanıcı potansiyeli olan bir web sitesinde sunmak ister misiniz? Şu ana dek sitemizde bulunan acentalar, servislerini onbinlerce ziyaretçiye sunup, satışlar yapmakla kalmadılar, aynı zamanda sitemiz aracılığıyla eşsiz bir tanıtım kanalından isimlerini duyurmuş oldular.

Felsefemiz, internette bulunan en kaliteli, güvenilir ve de fiyat açısından en cazip servislerin,  yurtdışından gelecek ziyaretçilere tanıtılmasını sağlamaktır. 

Servislerinize güveniyorsanız ve onları, rekabet edebilecek fiyatlarla sağlayabiliyorsanız, bize basvurun, servislerinizi dunyaya duyuralım. 

Önemli not: Web sitemizde yer alacak acentalar, en az 2 yıldır faaliyette olan, TÜRSAB A sınıfı acenta olmalıdırlar.Copyright © 1995-2005 Elektronik Bilgi Bilgisayar Ltd. Co. Contact Us
Terms of Use | Legal Disclaimer | Privacy